הוסף לתיק אישי
הסר מתיק אישי

פנייתך התקבלה, תודה רבה!
ניצור עמך קשר בהקדם.

הוספה לתיק האישי

יש צורך בהרשמה על מנת להוסיף את המוצר לתיק האישי.

שכחתי סיסמא

רישום משתמש חדש

השדות המסומנים בכוכבים הינם שדות חובה.

האם אתה בטוח שברצונך להסיר את מהתיק האישי?

מניית פייסבוק מתרסקת ויורדת ב - 19.4% . אילו קרנות נאמנות מחזיקות במניה?

אם הייה נראה שפייסבוק שרדה את סיפור קיימבריג' אנליטיקה , באו הדו"חות הרבעוניים והפילו את המניה. פייסבוק מפספסת את התחזיות הנמוכות ממילא של האנליסטים ויורדת בגדול. איזו קרן נאמנות מחזיקה הכי הרבה?

27/07/2018

שווי השוק של פייסבוק נחתך ב - 120 מיליארד דולר, כאשר מארק צוקרברג מפסיד 16 מליארד דולר מהונו האישי! 

האם מנהלי הקרנות החכימו וצמצמו פוזיצייה בזמן? נכון לתחילת חודש מאי, קרן הנאמנות עם ההחזקה הגבוהה ביותר היא אי.בי.אי סל solactive us internet עם החזקה של 10.68%. בית ההשקעות עם גובה הפוזיציה הגבוה ביותר הינו מגדל, עם שווי החזקה של 45 מיליון ש"ח. 

כמה המשקיעים בישראל מפסידים? להלן רשימת חמשת הקרנות עם שווי החזקה הגבוה ביותר (נכון לתחילת חודש מאי האחרון) :


שם קרןמספרשווי אחזקה באחוזים
אי.בי.אי סל SOLACTIVE US INTERNET
5127147
10.83%
פסגות מניות USA פלוס
5100151
7.75%
מגדל M.Q.MODEL מניות ארה"ב
5117536
6.79%
קסם אקסלנס מניות עולם51063496.61%
MTFי INDXX USA E-COMMERCE - מגודרת מט"ח
5125430
6.60%

חשוב להדגיש שוב, ההחזקות מתעדכנות אחת לשלושה חודשים, ישנה אפשרות שבתקופה זו בתי ההשקעות שינו את גובה ההחזקה, אולי הגדילו פוזיציה ואולי הפוך, זאת נוכל לראות ביום שני.  

גילוי נאות אתר FUNDZONEהינו פורטל מידע פיננסי בלבד. מטרת האתר הינה הצגת נתונים המתייחסים לקרנות נאמנות ותעודות סל הנסחרות בבורסה בישראל. האתר אינו מורשה על ידי הרשות לניירות ערך לצורכי מסחר בבורסה. האתר אינו מספק המלצות אישיות או דעות באשר להשקעה המתאימה לצרכים הפיננסיים של אדם מסוים. לאתר FUNDZONE אין כל אינטרס לקדם מנהל קרן/תעודת סל /קרן נאמנות זו או אחרת על פני האחרות. האתר אינו מתווך / סוחר, איננו מייעץ בנוגע להשקעות או קבלת ייעוץ פיננסי או משפטי אחר, משכך, אין לראות באמור באתר זה כייעוץ פיננסי או משפטי מכל סוג שהוא. המידע הנכלל באתר זה הוא פומבי וחשוף לעיני הציבור כולו, הוא אינו מכיל מידע פנים או מידע מוטה מסוג כלשהוא. לפיכך, האתר ומפעיליו אינם אחראים, בין בחוזה, עוולה (לרבות רשלנות) ובין אם לאו, בגין כל נזק, הוצאה או כל הפסד אחר שייגרם לעושה שימוש באתר זה, כתוצאה ממידע זה או כל הסתמכות על מידע כאמור, והשימוש במידע המצוי באתר זה הינו באחריותו של הגולש בלבד. הנתונים המופיעים באתר זה נלקחים ממערכת להפצת מידע של הבורסה לני"ע, הנתונים מתייחסים לתקופות זמן שונות הנתונים באתר, מתעדכנים אחת ליום ואינם "בזמן אמת". דירוג הקרנות של FUNDZONE המופיע באתר, הנו אובייקטיבי לחלוטין ומבוסס על סמך קריטריונים מסוימים שנבחנו ע"י מחלקת האנליזה של אתר FUNDZONE. דירוגי הקרנות משקפות ביצועים קודמים ואינן ערובות לתשואות עתידיות. השקעה בקרנות נאמנות/תעודות סל כרוכה בסיכון, לרבות הפסד אפשרי של הקרן.