הוסף לתיק אישי
הסר מתיק אישי

פנייתך התקבלה, תודה רבה!
ניצור עמך קשר בהקדם.

הוספה לתיק האישי

יש צורך בהרשמה על מנת להוסיף את המוצר לתיק האישי.

שכחתי סיסמא

רישום משתמש חדש

השדות המסומנים בכוכבים הינם שדות חובה.

האם אתה בטוח שברצונך להסיר את מהתיק האישי?

אודות FundZone

שתף

אתר fundzone הינו מהאתרים המובילים בישראל בתחום קרנות הנאמנות. האתר הוקם על ידי קבוצת משקיעים בעלי ניסיון רב בשוק ההון הישראלי.
האתר מספק אינפורמציה מקיפה בכל הקשור לקרנות נאמנות ולתעודות סל.
ב- fundzone תמצאו מידע מדויק ועדכני על כל קרן נאמנות ותעודת סל שנסחרת בבורסה בישראל, מידע הכולל בין היתר : דמי ניהול, תשואות עבר, מדדי סיכון, אחזקות, שם מנהל הקרן ועוד. בנוסף לכך תוכלו למצוא כל אינפורמציה אחרת אותה אתם המשקיעים מחפשים.
באתר תוכלו להתעדכן בכל החדש בשוק ההון המקומי - בשוק קרנות הנאמנות בכלל ובתעשייה בישראל בפרט.
מטרתו העיקרית של אתר fundzone הינה ליצור נגישות אינטרנטית, באמצעות אתר נוח וקל לתפעול אשר באמצעותו יוכל הגולש לבחור את קרן הנאמנות/תעודת הסל האידיאלית עבורו.
האתר מספק שירות ייחודי – דירוג אנליטי של קרנות הנאמנות - באמצעות מערכת הדירוג , יוכל הגולש לבחור את הקרן המתאימה ביותר עבורו על סמך ביצועי עבר וקריטריונים נוספים.
אנו מקווים שבאתרנו תוכלו למצוא את ההשקעות אשר מתאימות לכם,
בברכה,
צוות fundzone.

גילוי נאות אתר FUNDZONEהינו פורטל מידע פיננסי בלבד. מטרת האתר הינה הצגת נתונים המתייחסים לקרנות נאמנות ותעודות סל הנסחרות בבורסה בישראל. האתר אינו מורשה על ידי הרשות לניירות ערך לצורכי מסחר בבורסה. האתר אינו מספק המלצות אישיות או דעות באשר להשקעה המתאימה לצרכים הפיננסיים של אדם מסוים. לאתר FUNDZONE אין כל אינטרס לקדם מנהל קרן/תעודת סל /קרן נאמנות זו או אחרת על פני האחרות. האתר אינו מתווך / סוחר, איננו מייעץ בנוגע להשקעות או קבלת ייעוץ פיננסי או משפטי אחר, משכך, אין לראות באמור באתר זה כייעוץ פיננסי או משפטי מכל סוג שהוא. המידע הנכלל באתר זה הוא פומבי וחשוף לעיני הציבור כולו, הוא אינו מכיל מידע פנים או מידע מוטה מסוג כלשהוא. לפיכך, האתר ומפעיליו אינם אחראים, בין בחוזה, עוולה (לרבות רשלנות) ובין אם לאו, בגין כל נזק, הוצאה או כל הפסד אחר שייגרם לעושה שימוש באתר זה, כתוצאה ממידע זה או כל הסתמכות על מידע כאמור, והשימוש במידע המצוי באתר זה הינו באחריותו של הגולש בלבד. הנתונים המופיעים באתר זה נלקחים ממערכת להפצת מידע של הבורסה לני"ע, הנתונים מתייחסים לתקופות זמן שונות הנתונים באתר, מתעדכנים אחת ליום ואינם "בזמן אמת". דירוג הקרנות של FUNDZONE המופיע באתר, הנו אובייקטיבי לחלוטין ומבוסס על סמך קריטריונים מסוימים שנבחנו ע"י מחלקת האנליזה של אתר FUNDZONE. דירוגי הקרנות משקפות ביצועים קודמים ואינן ערובות לתשואות עתידיות. השקעה בקרנות נאמנות/תעודות סל כרוכה בסיכון, לרבות הפסד אפשרי של הקרן.